Doğru yeme alışkanlığının bu kadar zor olmaması gerektiğine inanıyoruz.

9Round Beslenme özetle, doğru besinleri , doğru zaman dilimlerinde, doğru ölçülerde tüketmektir. Vücut düzeninizi geliştirin, sabırlı ve dayanıklı hale getirin, ve doğru yakıtı tükettiğinden emin olun. Bu çalışma sizin nasıl bir şampiyon olduğunuzu gösterecek.

Bu program ile birlikte sonunda şunları öğreneceksin:

  • Vücudunuzun fonksiyonel olarak kaç kaloriye ihtiyacı var ? (ihtiyaçlarınızı düzenleyin)
  • Açlığını bastırmak ve kan şekerini dengelemek için yeme sıklığını nasıl kontrol edersin?
  • Dinlenmenin, iyileşmenin ve su tüketiminin önemi ve her birini yeterli derecede yerine getirip getirmediğinden nasıl emin olursun
Beslenme Rehberi

Acımasız Gerçek

Sadece egzersiz yeterli değil. Hepimiz biliyoruz ki bazı günler spor salonuna gidemiyor olabiliriz ama doğru bir şekilde öğün yemeye devam edebiliriz. 9Round Beslenme ile gittiğiniz her yerde doğru şekilde öğün yemeyi öğreneceksin… dışarıda, restoranda yemek yerken bile! 9Round üyelerimiz bu bilgileri öğrenecekleri Üye Portalına özel giriş hakları var: 

Ücretsİz Deneme Antrenmanı Al

Kişisel Öğün Planlayıcı

Kişisel öğün planlayıcın sağlıklı yemek yemeyi senin için kolaylaştıracaktır. . Sınırsız seçenekler ile öğünlerini değiştir.

Nutrition meal planner

Farklı seçeneklere ulaşma için Karıştırın
Bir tıklama ile öğünlerinizi ayarlayın. Karıştırma seçeneği ile ana ve ara öğünlerinizi anında yenileyebilirsiniz.

Favoriler
Bütün favori öğünlerine ve atıştırmalıklarına hızlı ve kolay ulaşım.

Ne Yemelisiniz?
Vücudunuzun ihtiyacı olan kalori ve besinleri içeren öğünleriniz ve atıştırmalıklarınız en uygun şekilde dengelendi.

Kişisel ihtiyaçlarınız
Tescilli Öğün Planlayıcımız hangi yeme düzeninin doğru olduğunu belirleme konusuna göre yaratılmıştır.

SSS

No! Diets fail for one reason: you can't follow them forever and still feel good! The 9Round Nutrition program simply teaches you how to eat…for life. You can eat this way forever, without starvation. You'll feel amazing, and the best part is, you'll never need to diet again!

No. Counting and "banking" points is not how 9Round Nutrition works. Instead, 9Round Nutrition teaches you how to manipulate your carbohydrate, protein and fat intake correctly for maximum results.

Hayır! Vücüdunuzun yağ yakımı için doğru karbonhidratlara ihtiyacı var. Doğru şekilde karbonhidrat yemeği öğreneceksiniz (pilav ve pasta bile!) ve hala kilo vereceksiniz!

Absolutely! Life is meant to be lived, and that includes eating out and eating on the go. Once you learn the basic principles of eating the 9Round Nutrition way, you'll be able to eat at almost ANY restaurant and still lose fat!

No, but many of our delicious recipes do call for our Vanilla or Chocolate Ice Cream 9Round Protein powders to make them taste great and help you stay full longer! You may purchase these supplements directly from 9Round.com or from your local 9Round club, if you wish.  Supplements are designed to make your life easier and to enhance your fitness routine.

Evet, 9Round üyeliği ile birlikte beslenme programına giriş hakkınız olur.