Sonunda... Anlaması Kolay
Bir Beslenme Programı
…Rica Ederiz.

Doğru yeme alışkanlığının bu kadar zor olmaması gerektiğine inanıyoruz.

9Round Beslenme özetle, doğru besinleri , doğru zaman dilimlerinde, doğru ölçülerde tüketmektir. Vücut düzeninizi geliştirin, sabırlı ve dayanıklı hale getirin, ve doğru yakıtı tükettiğinden emin olun. Bu çalışma sizin nasıl bir şampiyon olduğunuzu gösterecek.

Bu program ile birlikte sonunda şunları öğreneceksin: 

 • Vücudunuzun fonksiyonel olarak kaç kaloriye ihtiyacı var ? (ihtiyaçlarınızı düzenleyin)
 • Açlığını bastırmak ve kan şekerini dengelemek için yeme sıklığını nasıl kontrol edersin?
 • Dinlenmenin, iyileşmenin ve su tüketiminin önemi ve her birini yeterli derecede yerine getirip getirmediğinden nasıl emin olursun

Acımasız Gerçek

Sadece egzersiz yeterli değil. Hepimiz biliyoruz ki bazı günler spor salonuna gidemiyor olabiliriz ama doğru bir şekilde öğün yemeye devam edebiliriz. 9Round Beslenme ile gittiğiniz her yerde doğru şekilde öğün yemeyi öğreneceksin… dışarıda, restoranda yemek yerken bile! 9Round üyelerimiz bu bilgileri öğrenecekleri Üye Portalına özel giriş hakları var: 

 • Sıkıntılı bölgelerdeki yağ yakımının sırrı
 • Kilo kaybetmeye ve bütün vucüdünü güçlendirmeye nasıl devam edersiniz ?
 • Zihin açıklığı ve tüm gün süren enerjinin keyfini nasıl çıkarırsın ?
 • Hayat tarzınızda gerçekçi, sürdürülebilir değişiklikleri nasıl yaparsınız ? Açlık yok, diyet yok, ve hayal kırıklığı yok.

Kişisel Öğün Planlayıcı

Kişisel öğün planlayıcın sağlıklı yemek yemeyi senin için kolaylaştıracaktır. . Sınırsız seçenekler ile öğünlerini değiştir.

Farklı seçeneklere ulaşma için Karıştırın
Bir tıklama ile öğünlerinizi ayarlayın. Karıştırma seçeneği ile ana ve ara öğünlerinizi anında yenileyebilirsiniz.

Favoriler
Bütün favori öğünlerine ve atıştırmalıklarına hızlı ve kolay ulaşım.

Ne Yemelisiniz?
Vücudunuzun ihtiyacı olan kalori ve besinleri içeren öğünleriniz ve atıştırmalıklarınız en uygun şekilde dengelendi.

Kişisel ihtiyaçlarınız
Tescilli Öğün Planlayıcımız hangi yeme düzeninin doğru olduğunu belirleme konusuna göre yaratılmıştır.

Gerçek 9Round Üyelerinden Gerçek Sonuçlar

 • Dale O.
  Dale O. 45 kg verdi
  "2 yıl boyunca 9Round’da antrenman yaparak 46 kg yakın kilo verdim. Vücudumun değişimiyle birlikte 9Round hayatımı tekrardan bana kazandırdı. Mükemmel bir program, bütün vücudunuzu çalıştıran antrenman, etkili bir beslenme koçluğu ve inanılmaz stress boşaltımı. Teşekkürler 9Round."
  Dale O.
 • Shannon T. 36 kg verdi
  "9Round benim için sadece bir spor salonu değil. Burası seni geliştiren, güçlendiren ve her birinize kişisel olarak zaman ayıran bir yer. Hepimizin aklındaki hedefi aynı olsa da hiç kimse birbiriyle aynı değil. Bu yüzden eğitmenler hepimizle kişisel olarak ilgileniyorlar. 9Round’a bana kazandırdığı herşey için teşekkür ederim."
  Shannon T.
  Shannon T.
 • Addy P.
  Addy P. 9 kg verdi
  "İlk antrenmanımla birlikte aşık oldum! Sadece antrenmana değil, beni her gün motive eden eğitmenlere de. Ayrıca diyet listemi 9Round websitesinden elde ettiğim tariflerle değiştirdim. Şuan daha güçlüyüm ve hayatımın her anını yaşamaya kendimi odakladım."
  Addy P.
 • Valerie L. 23 kg verdi
  "9Round üyeliğimin ilk aylarında özgüvenimi geri kazandım ve yıllarca eksik kalan kendime olan inancımı buldum. Şimdi 3 yıldır üyeliğim var. Zamanın bu kadar hızlı geçtiğine inanamıyorum, bir çok kilo gitti, bir çok şey gerçekleşti hayatımda! 9Round kesinlikle benim terapi noktam haline geldi."
  Valerie L.
  Valerie L.

SSS

9Round Beslenme bir diet düzeni midir ?
Hayır! Diyetlerin başarısız olmasının bir sebebi var: sonsuza kadar uygulayamazsın! 9Round Beslenme programı basit bir şekilde ömür boyu nasıl yemek tükenmeniz gerektiğini öğretiyor. Bu şekilde açlık hissetmeden sonsuza kadar yiyebilirsiniz. Kendinizi mükemmel hissedeceksiniz, ve en iyi tarafı ise bir d aha diyet yapmak zorunda kalmayacaksınız.
Ölçümleri ve sayıları 9Round Beslenme ile birlikte mi hesaplamam gerekiyor?
Hayır. Öğün sayma ve "birikim" puanları, 9Round Nutrition'ın çalışma prensibi değildir. Bunun yerine, 9Round Nutrition maksimum sonuç almak için karbonhidrat, protein ve yağ alımınızı nasıl doğru yapacağınızı öğretir.
9Round Beslenme düşük karbonhidrat içeren bir program mıdır ?
Hayır! Vücüdunuzun yağ yakımı için doğru karbonhidratlara ihtiyacı var. Doğru şekilde karbonhidrat yemeği öğreneceksiniz (pilav ve pasta bile!) ve hala kilo vereceksiniz!
Bu programı dışarıda bir restoranda yemek yerken bile uygulayabilir miyim ?
Kesinlikle! Hayat yaşamaya değer, ve bunu dışarda ve çalışırken yemek yemeği de içerir.9Round Beslenme’nin kurallarını bir kere öğrendiğinizde, istediğiniz her hangi bir restoranda yemek yiyebilir ve hala kilo verebilirsiniz.
Bu program ile birlikte özel vitamin takviyesi ya da supplement kullanmam gerekir mi ?
Hayır, ama bir çok lezzetli tarifimiz sizi daha uzun süre tok tutması ve daha lezzetli olması için Vanilya ya da Çikolata Dondurmalı 9Round Protein tozu içerir! Eğer isterseniz bu supplementleri direct 9Round.com ya da üye olduğunuz 9Round kulübünden satın alabilirsiniz. Supplementler hayatınızı kolaylaştırmak ve fitness rutininizi genişletmek için yapılmıştır.
9Round Beslenme programına ulaşmak için 9Round üyesi olmam mı gerekiyor?
Evet, 9Round üyeliği ile birlikte beslenme programına giriş hakkınız olur.
keyboard_arrow_up