Senin
zaman.

Bir
9Round
franchise
sahibi ol

Our training, held in Greenville, SC, is a four-day intensive program in which you’ll learn how to operate your 9Round business. Mornings are spent in the classroom, heavily focused on brand standards, sales techniques, and important operational procedures. Afternoons are spent in one of our seven corporate clubs, where you’ll be working hands-on, training actual 9Round members. Most attendees of 9Round Training Camp refer to this jam-packed four days as “life-changing!”

Üyelik ve 9Round ürün satışı gelir oluşturmak için gerekli iki büyük yöntemdir. Bunların iki yöntemi de nasıl en iyi sonuçlara getirebileceğini sana göstereceğiz.

Being a semi-absentee owner typically requires 10-15 hours a week once a gym is up and running.

Yes. Both the owner and manager must attend Training Camp prior to opening. After the initial training, the manager must attend one regional training per year.

1,200 - 1,500 m² alan yeterli olacaktır. Küçük yerlerin daha samimi olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu durum üyelerinizle daha yakın bir iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Yes, we are, and this is a very valuable benefit in seeking financing to open your 9Round gym. The SBA Franchise Registry is a prestigious national online listing of approved franchise systems whose franchisees and existing franchisees receive accelerated loan processing through your lender and the U.S. Small Business Administration (SBA). This is a tool that lenders use for expediting your loan requests. This is a rigorous process that 9Round went through to bring value to you in financing your 9Round and to show our commitment to supporting your success. Banks that provided SBA financing use this service as a form of "reference check," and this saves you tremendous amounts of time in waiting for financing decisions. Also, the 9Round candidate or existing franchisee is provided with higher levels of service and quicker loans. Franchise systems not listed on the site are not eligible for expedited loan processing through the SBA.

Neden bir 9Round sahibi?

CLUBSOLUTIONSMAGAZINE.COM: Shannon Hudson Discusses 9Round’s International Success

Daha fazlasını oku

Hareketsiz Yaşamın Zararları

Daha fazlasını oku

As seen on

BUNUN İÇİN HAZIRSIN

9Round hırslı insanları başırılı bir iş sahibine dönüşmesine yardım edebilecek bir sistem olarak düzenlenmiştir. Şimdi senin sıran. Sen de en hızlı büyüyen fitness franchise markasının bir parçası ol.

  • ÇALIŞMA HIRSI
  • LİDERLİK
  • YATIRIM BÜTÇESİ

9Round ile profesyonel bir gelecek inşa etmek istiyorsan lütfen aşağıdaki formu doldur. Formu gönderdikten kısa bir süre sonra sana geri dönüş sağlayacağız.
* Bu alanın doldurulması zorunludur.