SSS

Hayatları boyunca hiç egzersiz yapmamış ya da uzunca bir süre vücut çalışmamış müşterilerimizle çalışmaktan oldukça keyif alıyoruz ve onlara hayatlarındaki en iyi fiziği vaat ediyoruz. Eğitmenlerimiz egzersizinizi fitness seviyenize göre özelleştirecektir. Bazı yeni kulüp üyelerimiz birkaç döngüyle başlayıp hızla ilerlemektedir. Zaten ileri seviyedeyseniz, eğitmenlerimiz size daha iddialı bir program sunar. Biz 9Round olarak tüm fitness seviyelerini ağırlayabiliyoruz!

Programımızla kesinlikle kilo verebilirsiniz. Ne kadar kilo kaybedeceğiniz birçok farklı faktöre bağlıdır. Bunlardan bazıları: egzersizlere başlama tarihi, cinsiyet, boy, kilo, yaş, genetik, egzersiz sıklığı ve beslenmedir. Biz size başarılı olmanız için gereken tüm araçları sağlayacağız. Beslenme rehberimiz diyetle ilgili en iyi kararları vermenize yardımcı olacaktır. Eğitmenlerimiz sizi elinizden gelenin en iyisini yapmanız için motive edecek ve süreç o kadar keyifli geçecek ki egzersiz yaptığınızı unutacaksınız! En önemlisi, bu programa haftada üç kez katıldığınızda fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak kesinlikle daha güçlü olacaksınız! Dilerseniz, üyelerimizin görüşlerine göz atabilirsiniz: https://www.9round.com

Üyeliğinizle birlikte sınırsız egzersiz hakkı kazanmış oluyorsunuz (ziyaret başına 30 dakika egzersiz döngüsü), ancak egzersizlerimiz çok yoğun 30 dakikalık egzersiz formunda özel ve bilimsel olarak sadece 30 dakika oturumda etkili olacak şekilde tasarlanmıştır. Her şey bunun hayatınızda yer etmesiyle başlıyor! İşte bu sayede insanları #30DakikadaDahaGüçlü yapıyoruz.

Haftada üç kez mükemmel! Bu sıklığı hayatınız boyunca sürdürebilirsiniz, umarız! Haftada daha fazla kez gelmek isterseniz, kesinlikle olabilir, ancak egzersiz programımızı kurarken yaptığımız araştırmalar ve incelemeler sonucunda, haftada üç kez egzersiz kilo vermek, stresi hafifletmek ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek açısından çoğu insanda işe yarayan en doğru sıklıktır.

Bir döngü biçimi olduğu için ders süreleri yoktur, yani yeni bir egzersiz her 3 dakikada bir başlar. Üyeler 9Round şubesindeki çalışma saatleri boyunca her zaman gelebilir. Bu yoğun bir yaşam tarzı olan herkes için hayatı süper kolaylaştırır. Size özel 30 dakika egzersiziniz siz ne zaman kapıdan içeri girerseniz o zaman başlar!

Her 9Round şubesinin işletmesi farklı olduğundan, üyelerin başlangıçta katıldığı kulüpte egzersiz yapması gerekir. Biz buna Ana Kulüp diyoruz. Kesinlikle diğer 9Round şubelerini ziyaret edebilirsiniz, ancak ziyaret ettiğiniz kulübün 9Round ziyaret politikalarına uymanız gerekir. Bazı şubeler bunun için küçük bir ücret talep edebilir. Ana Kulübünüzün sahibinin birden fazla 9Round şubesi varsa, üyeliğiniz tüm bu yerleri tek bir fiyata kapsar!

Çocukların fiziksel gelişim ve dikkat süresi nedeniyle 9Round programına katılmaları için en az 12 yaşında olmalarını öneririz. Bu, ebeveynlerin ve çocukların birlikte yapabileceği harika bir programdır. Birlikte mücadeleyi öğrenen aileler, aynı zamanda dayanışmayı en iyi bilenlerdir.

İhtiyaçlarınıza en uygun seçim için çeşitli üyelik seçenekleri vardır. Kulüplerimizde aylık periyotlu üyelikler, daha düşük ücretli dönemsel üyelikler ve hatta indirimli uzun periyotlu üyelik seçenekleri mevcuttur. Tam fiyatlar için size en yakın şubeden bilgi edinin.